• Włocławski Klub Motocyklowy
  Włocławski Klub Motocyklowy
 • Motocykle
  Motocykle

  Łączy Nas pasja do dwóch kółek...

 • Tradycja
  Tradycja

  Szanujemy wartoście przekazywane z pokolenia na pokolenie...

 • Braterstwo
  Braterstwo

  Mamy benzynę we krwi, ale także olej w głowie…

 • Zasady
  Zasady

  Kodeks Rycerski to zasady, którymi kierują się Bracia ATH...

20191207 110705

 

Stało się już tradycją, że na początku grudnia w wielu rejonach Polski odbywają się różne imprezy związane z Motomikołajkami. MotoMikołaje od wielu lat goszczą w najróżniejszych miejscach Polski i pomagają dzieciakom! Święci Mikołajowie zbierają datki na domy dziecka, rozdają cukierki, a robią to na motocyklach, udowadniając, że nie ma złej pogody do jazdy na motocyklu – są tylko źle ubrani motocykliści. Rycerze Świątyni Jerozolimskiej z Klubu ATH Włocławek od lat przyłączają się do tej akcji, pomagając na miarę swoich możliwości. W tym roku nasze Motomikołajki były spotęgowane - odwiedziliśmy IDD Paulinka we Włocławku (relacja w poprzednim poście) oraz POW w Lubieniu Kujawskim. Nasza wizyta w Lubieniu była niespodzianką dla dzieci – tym bardziej nie kryły one swojego zaskoczenia. Były oczywiście życzenia, cukierki i cały worek maskotek. Ważnym punktem było także przekazanie naszych Klubowych kalendarzy na rok 2020. Radość z kalendarzy była tym większa, że przy jednym z miesięcy umieszczone zostało zdjęcie Braci Klubowej ATH wraz z dziećmi z tej Placówki zrobione w czasie naszej wizyty z okazji Dnia Dziecka. Poniżej krótka fotorelacja z tego wydarzenia.

autor : Artur Ratajczyk

Pozostałe aktualności...

Motomikołajki - Lubień Kuj. 2019

11 grudzień 2019
Motomikołajki - Lubień Kuj. 2019

  Stało się już tradycją, że na początku grudnia w...

Mikołajki - Paulinka 2019

06 grudzień 2019
Mikołajki - Paulinka 2019

  "W renifera zaprzężone pędzą sanie jak szalone. W nich...

Andrzejki 2019

02 grudzień 2019
Andrzejki 2019

  Andrzejki 2019 przeszły już do historii. To niby tylko...

Motofinisz 2019 za nami...

20 październik 2019
Motofinisz 2019 za nami...

  Dzisiejszy dzień tj. 20 października 2019 roku, był niezwykle...

Video ATH