• Włocławski Klub Motocyklowy
    Włocławski Klub Motocyklowy
  • Motocykle
    Motocykle

    Łączy Nas pasja do dwóch kółek...

  • Tradycja
    Tradycja

    Szanujemy wartoście przekazywane z pokolenia na pokolenie...

  • Braterstwo
    Braterstwo

    Mamy benzynę we krwi, ale także olej w głowie…

  • Zasady
    Zasady

    Kodeks Rycerski to zasady, którymi kierują się Bracia ATH...

20191207 110705

 

Stało się już tradycją, że na początku grudnia w wielu rejonach Polski odbywają się różne imprezy związane z Motomikołajkami. MotoMikołaje od wielu lat goszczą w najróżniejszych miejscach Polski i pomagają dzieciakom! Święci Mikołajowie zbierają datki na domy dziecka, rozdają cukierki, a robią to na motocyklach, udowadniając, że nie ma złej pogody do jazdy na motocyklu – są tylko źle ubrani motocykliści. Rycerze Świątyni Jerozolimskiej z Klubu ATH Włocławek od lat przyłączają się do tej akcji, pomagając na miarę swoich możliwości. W tym roku nasze Motomikołajki były spotęgowane - odwiedziliśmy IDD Paulinka we Włocławku (relacja w poprzednim poście) oraz POW w Lubieniu Kujawskim. Nasza wizyta w Lubieniu była niespodzianką dla dzieci – tym bardziej nie kryły one swojego zaskoczenia. Były oczywiście życzenia, cukierki i cały worek maskotek. Ważnym punktem było także przekazanie naszych Klubowych kalendarzy na rok 2020. Radość z kalendarzy była tym większa, że przy jednym z miesięcy umieszczone zostało zdjęcie Braci Klubowej ATH wraz z dziećmi z tej Placówki zrobione w czasie naszej wizyty z okazji Dnia Dziecka. Poniżej krótka fotorelacja z tego wydarzenia.

autor : Artur Ratajczyk

Pozostałe aktualności...

Zabawa karnawałowa ATH 2020

08 luty 2020
Zabawa karnawałowa ATH 2020

  7 lutego 2020 motocykliści ATH, bawili się na kolejnej zabawie karnawałowej która w tym...

ATH w Pałacu Biskupów 2020

05 luty 2020
ATH w Pałacu Biskupów 2020

    W dniu wczorajszym tj. 4 lutego 2020 roku Klub motocyklowy ATH spotkał się...

Pasowanie i Wigilia 2019

15 grudzień 2019
Pasowanie i Wigilia 2019

    Coraz większymi krokami zbliżają się święta i koniec roku. To czas kiedy z...

Motomikołajki - Lubień Kuj. 2019

11 grudzień 2019
Motomikołajki - Lubień Kuj. 2019

  Stało się już tradycją, że na początku grudnia w wielu rejonach Polski odbywają się...

Video ATH