• Włocławski Klub Motocyklowy
  Włocławski Klub Motocyklowy
 • Motocykle
  Motocykle

  Łączy Nas pasja do dwóch kółek...

 • Tradycja
  Tradycja

  Szanujemy wartoście przekazywane z pokolenia na pokolenie...

 • Braterstwo
  Braterstwo

  Mamy benzynę we krwi, ale także olej w głowie…

 • Zasady
  Zasady

  Kodeks Rycerski to zasady, którymi kierują się Bracia ATH...

 

 

Andrzejki 2021 niestety już za nami. Cieszymy się bardzo, że w tym roku naszą cykliczną imprezę udało się w końcu zorganizować po rocznej przewie spowodowanej pandemią. Myślę, że jako klub motocyklowy oprócz ogromnej przyjemności, którą czerpiemy z jazdy na naszych ukochanych dwóch kołach to następną rzeczą jest oczywiście dobra zabawa. A tej nie brakowało podczas naszej zabawy andrzejkowej. Ale może od początku, w tym roku bawiliśmy się w sali bankietowej „Marcysia” przy ulicy Łanowej we Włocławku. O niezapomnianą atmosferę muzyczną na w tym roku zadbał DJ RYBACKY, a o wspaniałą atmosferę na parkiecie zadbali wszyscy przybyli Goście, którzy nawet na chwilę z niego nie schodzili. Wyjątkiem były oczywiście tylko przerwy na uzupełnienie płynów. W tym miejscu należy złożyć wielkie podziękowania dla Braci zajmujących się organizacją naszej zabawy Andrzejkowej 2021, gdyż impreza dopracowana idealnie w najmniejszych szczegółach a przybyłym Gościom dziękujemy za fantastyczną zabawę i zachęcamy do obejrzenia relacji foto z tego wydarzenia.

 

Pozostałe aktualności...

MIKOŁAJKI ATH 2021

03 grudzień 2021
MIKOŁAJKI ATH 2021

Translator       Kalendarz każdego Super Mikołaja jest w grudniu wypełniony po brzegi. Korzystając...

Andrzejki 2021

28 listopad 2021
Andrzejki 2021

Translator     Translator     Translator     Translator         Andrzejki...

Młody Kurczaba się ożenił !!! - 2021

17 październik 2021
Młody Kurczaba się ożenił !!! - 2021

  W sobotę, 16 października 2021 Rycerze Świątyni Jerozolimskiej ATH MOTOCLUB Włocławek uczestniczyli w wyjątkowej...

RZSM Gietrzwałd 2021

04 październik 2021
RZSM Gietrzwałd 2021

  Już od kilku lat kalendarz naszych Klubowych wyjazdów podobnie się zaczyna i podobnie się...

Video ATH