• Włocławski Klub Motocyklowy
  Włocławski Klub Motocyklowy
 • Motocykle
  Motocykle

  Łączy Nas pasja do dwóch kółek...

 • Tradycja
  Tradycja

  Szanujemy wartoście przekazywane z pokolenia na pokolenie...

 • Braterstwo
  Braterstwo

  Mamy benzynę we krwi, ale także olej w głowie…

 • Zasady
  Zasady

  Kodeks Rycerski to zasady, którymi kierują się Bracia ATH...

 

Kalendarz każdego Super Mikołaja jest w grudniu wypełniony po brzegi. Korzystając z okazji, że 2 grudnia 2021 nasz Klubowy Mikołaj miał wolny wieczór nie czekaliśmy do oficjalnych Mikołajek i już tego dnia odwiedziliśmy POW Przystań i Ostoja w Lubieniu Kujawskim. Obie te placówki ATH MOTO CLUB zna bardzo dobrze, bo staramy się tutaj bywać przy różnych okazjach w ciągu roku. Z powodu panującej pandemii nasza wizyta była nieco inna, niż zazwyczaj... Miejscem naszego spotkania był plac na terenie ośrodka i to tutaj Mikołaj wręczał prezenty przygotowane przez nasz Klub przy wsparciu Firmy ANWIS Sp. z o.o. Mimo tej ograniczonej formy kontaktu były wspólne życzenia, a co najważniejsze na ustach dzieci zagościł uśmiech. Poniżej krótka fotorelacja z tego wydarzenia przygotowane przez @Jędrzej.

przygotował : Artur Ratajczyk

Pozostałe aktualności...

MIKOŁAJKI ATH 2021

03 grudzień 2021
MIKOŁAJKI ATH 2021

Translator       Kalendarz każdego Super Mikołaja jest w grudniu wypełniony po brzegi. Korzystając...

Andrzejki 2021

28 listopad 2021
Andrzejki 2021

Translator     Translator     Translator     Translator         Andrzejki...

Młody Kurczaba się ożenił !!! - 2021

17 październik 2021
Młody Kurczaba się ożenił !!! - 2021

  W sobotę, 16 października 2021 Rycerze Świątyni Jerozolimskiej ATH MOTOCLUB Włocławek uczestniczyli w wyjątkowej...

RZSM Gietrzwałd 2021

04 październik 2021
RZSM Gietrzwałd 2021

  Już od kilku lat kalendarz naszych Klubowych wyjazdów podobnie się zaczyna i podobnie się...

Video ATH