athn.jpg

Ślub Oli i Grzegorza 2022

 MG 7543

W sobotę, 2 lipca 2022 Rycerze Świątyni Jerozolimskiej ATH MOTOCLUB Włocławek uczestniczyli w wyjątkowej uroczystości. Tego dnia miał miejsce pierwszy „Klubowy Ślub”. Sakramentalne „TAK” powiedzieli sobie Aleksandra Rolerad – córka naszego Kapitana Mariusza i Grzegorz Kręcicki – syn Mistrza Ceremonii – Mirosława. Uroczystość odbywała się w Kościele Matki Boskiej Szkaplerznej w Lubrańcu. Szafarzem tego sakramentu był nasz Komandor – x. Sławomir Deręgowski, a towarzyszył mu tutejszy Proboszcz. Po zakończeniu nabożeństwa i przyjęciu gratulacji od całej naszej Klubowej Rodziny orszak weselny ruszył w drogę. Samochód Pary Młodej w eskorcie kilkunastu motocykli paradował po okolicznych miejscowościach, a celem tej podróży była sala bankietowa, gdzie nastąpiła dalsza część uroczystości. Olu i Grzegorzu, życzymy Wam wielu wspaniałych chwil przeżytych razem oraz jak najmniejszej ilości zakrętów na drodze jaką wspólnie postanowiliście kroczyć. ATH MOTOCLUB Włocławek na nowej drodze życia życzy dużo szczęścia, spokoju, wytrwałości, a przede wszystkim dużo miłości! Niech wszystkie dni wspólnego życia będą tak radosne i promienne jak dzień Waszego Ślubu. Poniżej prezentujemy relację foto.

opis : Artur Ratajczyk

foto : Jędrzej

 

Starsze Artykuły ...

Motofinisz 2022

08 październik 2022
Motofinisz 2022

Coś co ma swój początek musi mieć również zakończenie. Dzisiaj...

Gietrzwałd 2022

03 październik 2022
Gietrzwałd 2022

Ta sama ekipa ATH Moto Club Włocławek, to samo miejsce...

Letni Wyjazd ATH-2022

21 lipiec 2022
Letni Wyjazd ATH-2022

  Kudowa–Zdrój – Piekielne Doły (Czechy) – Zamek Książ 2022...

Poprawiny 2022

13 lipiec 2022
Poprawiny 2022

By dobre chwile zostały w naszej pamięci na dłużej warto...

Video ATH