• Włocławski Klub Motocyklowy
  Włocławski Klub Motocyklowy
 • Motocykle
  Motocykle

  Łączy Nas pasja do dwóch kółek...

 • Tradycja
  Tradycja

  Szanujemy wartoście przekazywane z pokolenia na pokolenie...

 • Braterstwo
  Braterstwo

  Mamy benzynę we krwi, ale także olej w głowie…

 • Zasady
  Zasady

  Kodeks Rycerski to zasady, którymi kierują się Bracia ATH...

20191207 110705

 

Stało się już tradycją, że na początku grudnia w wielu rejonach Polski odbywają się różne imprezy związane z Motomikołajkami. MotoMikołaje od wielu lat goszczą w najróżniejszych miejscach Polski i pomagają dzieciakom! Święci Mikołajowie zbierają datki na domy dziecka, rozdają cukierki, a robią to na motocyklach, udowadniając, że nie ma złej pogody do jazdy na motocyklu – są tylko źle ubrani motocykliści. Rycerze Świątyni Jerozolimskiej z Klubu ATH Włocławek od lat przyłączają się do tej akcji, pomagając na miarę swoich możliwości. W tym roku nasze Motomikołajki były spotęgowane - odwiedziliśmy IDD Paulinka we Włocławku (relacja w poprzednim poście) oraz POW w Lubieniu Kujawskim. Nasza wizyta w Lubieniu była niespodzianką dla dzieci – tym bardziej nie kryły one swojego zaskoczenia. Były oczywiście życzenia, cukierki i cały worek maskotek. Ważnym punktem było także przekazanie naszych Klubowych kalendarzy na rok 2020. Radość z kalendarzy była tym większa, że przy jednym z miesięcy umieszczone zostało zdjęcie Braci Klubowej ATH wraz z dziećmi z tej Placówki zrobione w czasie naszej wizyty z okazji Dnia Dziecka. Poniżej krótka fotorelacja z tego wydarzenia.

autor : Artur Ratajczyk

Pozostałe aktualności...

Wyprawa Śladami JP II 2020.

11 sierpień 2020
Wyprawa Śladami JP II 2020.

  W dniach 7 – 9 sierpnia 2020 ATH MOTOCLUB WŁOCŁAWEK wyruszył w drogę podążając...

Dzień Św. Krzysztofa 2020

29 lipiec 2020
Dzień Św. Krzysztofa 2020

Prowadź nas Panie łagodnie po zakrętach życia... 25 lipca każdego roku Kościół wspomina św. Krzysztofa...

ATH w Chwarszczanach 2020

13 lipiec 2020
ATH w Chwarszczanach 2020

  Każdy z nas ma takie miejsca, które kiedyś go urzekły i chętnie do nich...

ATH - #GaszynChallenge2020

25 czerwiec 2020
ATH - #GaszynChallenge2020

  Klub Motocyklowy ATH Włocławek podjął wyzwanie #GaszynChallenge! Bardzo dziękujemy grupie ,,Ognisko", POW ,,Przystań" i...

Video ATH