• Włocławski Klub Motocyklowy
  Włocławski Klub Motocyklowy
 • Motocykle
  Motocykle

  Łączy Nas pasja do dwóch kółek...

 • Tradycja
  Tradycja

  Szanujemy wartoście przekazywane z pokolenia na pokolenie...

 • Braterstwo
  Braterstwo

  Mamy benzynę we krwi, ale także olej w głowie…

 • Zasady
  Zasady

  Kodeks Rycerski to zasady, którymi kierują się Bracia ATH...

 

W sobotę 04.09.2021 roku motocykliści ATH wykorzystali moment, gdzie pogoda była bardziej łaskawa i wybrali się na wspólny wyjazd. Nasz wybór padł na miejscowość położoną  w naszym województwie oddaloną zaledwie o 100 kilometrów od Włocławka. Mowa tutaj o Górznie gdzie postanowiliśmy zobaczyć Górznieńsko - Lidzbarski Park Krajobrazowy.  To miejsce  gdzie przede wszystkim można delektować się dużymi, zwartymi kompleksami  leśnymi, które w wielu fragmentach posiadają charakter „puszczański”. To miejsce gdzie bardzo odczuwalna jest bliskość przyrody położone daleko od miejskiego zgiełku gdzie można w spokoju porozmawiać  zwolnić i delektować się pięknem natury. Po powrocie do Włocławka zaplanowała była również integracja w ramach spotkania klubowego w naszej Komandorii. Okres pandemii, wprowadzanych obostrzeń i izolacji sprawił, że wspólna integracja była niezapomniane. Zapraszamy do obejrzenia relacji z minionych wydarzeń.

 

Pozostałe aktualności...

Młody Kurczaba się ożenił !!! - 2021

17 październik 2021
Młody Kurczaba się ożenił !!! - 2021

  W sobotę, 16 października 2021 Rycerze Świątyni Jerozolimskiej ATH MOTOCLUB Włocławek uczestniczyli w wyjątkowej...

RZSM Gietrzwałd 2021

04 październik 2021
RZSM Gietrzwałd 2021

  Już od kilku lat kalendarz naszych Klubowych wyjazdów podobnie się zaczyna i podobnie się...

Marsz dla Życia i Rodziny - Zabezpieczenie ATH 2021

09 wrzesień 2021
Marsz dla Życia i Rodziny - Zabezpieczenie ATH 2021

  Dnia 5 września 2021 ulicami Włocławka przeszedł Diecezjalny Marsz dla Życia i Rodziny, który...

ATH w Górznie 2021

05 wrzesień 2021
ATH w Górznie 2021

  W sobotę 04.09.2021 roku motocykliści ATH wykorzystali moment, gdzie pogoda była bardziej łaskawa i...

Video ATH