ATH w Gietrzwałdzie 2023

Październikowa pogoda bywa różna, ale jak wiemy nie ma złej pogody do jazdy na motocyklu… Tegoroczny weekend 7-8 października był bardzo wietrzny, ale to nie przeszkodziło nam w realizacji naszych planów – uruchomiliśmy nasze stalowe rumaki i ruszyliśmy do Gietrzwałdu, gdzie odbywało się XI zakończenie sezonu motocyklowego połączone z obchodami 20-lecia Stowarzyszenia Międzynarodowy Motocyklowy RAJD KATYŃSKI. Za koordynację naszego wyjazdu odpowiadał Sławomir Kurczaba, dzięki czemu przebiegł on bez żadnych zakłóceń. Kwestie gastronomiczne nadzorował Dariusz Ziółkowski – było zatem dużo i smacznie. O relację  fotograficzną tradycyjnie perfekcyjnie zadbał Robert Jędrzej Jędrzejewski. Zauważyć należy także fakt, że ten wyjazd był pierwszym oficjalnym wyjazdem naszych nowych Braci: Jarka Nowakowskiego i Tomasza Mendla, którzy tydzień temu otrzymali nasze Klubowe flagi. Panująca aura była testerem zarówno naszych umiejętności jazdy na motocyklu, jak i mocowania flag do maszyn naszych nowych Braci – obie kwestie wypadły wzorcowo. Nieco martwi nas fakt, że był to prawdopodobnie jeden z ostatnich naszych tegorocznych wyjazdów, ale kolejne zapewne już na wiosnę.

tekst przygotował : Artur Ratajczyk

foto : Jędrzej

Video ATH