Czas płynie nieubłaganie, a my znowu zbliżamy się wielkimi krokami do końca roku. Należy podkreślić fakt, że jest to bardzo przyjemny okres dla najmłodszych, gdyż z wielkim zniecierpliwieniem wyczekują Gwiazdora. Z tego powodu w dniu wczorajszym tj. 7 grudnia 2017 roku motocykliści ATH MotoClub Włocławek, wspólnie z zaproszonym Gościem odwiedzili integracyjny dom dziecka Paulinka. Jak to jest już naszą tradycją pojawiliśmy się z drobnymi upominkami przede wszystkim słodkościami aby zamienić łakocie na  piękne uśmiechy na twarzach dziewcząt. Najpierw głos zabrał xKapitan Sławomir Deręgowski, który w niezwykle krótkich słowach złożyli niepowtarzalne życzenia wszystkim podopiecznym i poprosił Mikołaja o wręczenie upominków. Następnie wspólnie zaśpiewaliśmy najpiękniejsze Polskie Kolędy, a na koniec personel IDD Paulinka przygotował małą niespodziankę integracyjną, za co bardzo serdecznie dziękujemy, bo zabawa była niezapomniana. Relację  foto z naszej wizyty w Paulince przedstawiamy poniżej.

W dniu 14 września Rycerze ATH odwiedzili podopieczne Integracyjnego Domu Dziecka „PAULINKA”. Nasza wizyta wiązała się oczywiście z niedawno rozpoczętym rokiem szkolnym. Motocyklistom ATH udało się zgromadzić wszystkie akcesoria i przybory szkolne przy dużym udziale Przedsiębiorstwa Wielobranżowego „GESAL” z Inowrocławia. Całe spotkanie jak zwykle przebiegało w miłej i rodzinnej atmosferze. Należy podkreślić fakt, iż tego dnia aura nie była zbyt łaskawa, dlatego zamiast grać w „zbijaka” rozegraliśmy mecz  tenisa stołowego. Prawdę powiedziawszy lepiej motocyklistom wychodzi prowadzenie motocykli niż odbijanie piłeczki, dlatego pominiemy wynik rywalizacji. W tym miejscu jeszcze raz pragniemy podziękować PW Gesal za wkład w przygotowanie wyprawek szkolnych dla podopiecznych domu dziecka. Poniżej prezentujemy relację foto z wizyty w Paulince.

6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym Rycerze ATH podtrzymują mikołajkową tradycję. W tym roku również przybyliśmy wraz z Gwiazdorem do podopiecznych Integracyjnego Domu Dziecka „Paulinka”. Słowem wstępu Komandor Klubu xMaciej Jasiński, powitał Wszystkich przybyłych i złożył najserdeczniejsze życzenia zebranym. Następnie strudzony długą drogą Mikołaj zasiadł w należnym mu miejscu i wysłuchał wierszy i piosenek zaprezentowanych przez dziewczęta a w zamian obdarował je słodkościami, które przywiózł ze sobą. Po wręczeniu paczek, wspólnie zaśpiewaliśmy kilka kolęd, gdyż jest to już czas oczekiwania na święta Bożego Narodzenia. To okres szczególny bo rodzący się Chrystus niesie nadzieje ludziom i przypomina nam jak ważna jest wiara, nadzieja i miłość drugiego człowieka. W tym miejscu warto podkreślić jest fakt, że słodkości jakie ATH przywiozło tego dnia do „Paulinki” organizował Brat Jacek Kuczkowski, a Brat Roman Deskiewicz był najhojniejszym darczyńcą. Na zakończenie wizyty oczywiście nie mogło zabraknąć wspólnego zdjęcia, po którym Mikołaj popędził dalej spełniać swoje obowiązki, gdyż tego dnia mnóstwo milusińskich oczekiwało na Jego przybycie. Ponieżej prezentujemy relację foto i video z mikołajkowej wizyty w domu dziecka.

 

W piątek 2 września wraz z Bankiem BPH zorganizowaliśmy wizytę w Domu Dziecka „Paulinka” była to kolejna wspólna wizyta związana z rozpoczynającym się rokiem szkolnym wspólnie z Bankiem dostarczyliśmy przybory szkolne oraz wyposażenie potrzebne by bez przeszkód rozpocząć dalszą edukację. Następnie został rozegrany turniej w zbijaka zgodnie z tradycją i tym razem Dziewczyny pokonały Rycerzy ATH 3:0 Co można zobaczyć w relacji foto !

Z okazji Dnia Dziecka odwiedziliśmy Nasz zaprzyjaźniony dom Dziecka "Paulinka". Dziewczyny jak zawsze przyjęły Nas z wielkim sercem i życzliwością usłaną pysznymi kiełbaskami z ogniska, ciepłą kawą i herbatą oraz samodzielnie przyrządzonymi wypiekami. Przepiękny rysunek jaki otrzymaliśmy od Was zajmie honorowe miejsce na ścianie naszej siedziby! Coroczne starcie w tzw. "zbijaka" rozbawiało Nas do łez, ale choć dzięki temu ATH pokazało, że jednak mamy jeszcze siłę i werwę do walki. Za ciepłą atmosferę pragniemy bardzo serdecznie podziękować zarówno podopiecznym IDD Paulinka, jak również całemu Personelowi oraz Siostrom Sercankom, które wkładają tyle trudu w prowadzenie tej placówki. Poniżej prezentujemy obszerną relację foto z naszej wizyty w domu dziecka.

Kronikarz Jóźwiak Justyna

Joomla templates by a4joomla